.

.

Женски Гаќи Шупливи Жени Чипка Проѕирни Гаќички Гаќи За Долна Облека Со Низок Струк Мрежеста Перспектива Долна Облека

Женски Гаќи Шупливи Жени Чипка Проѕирни Гаќички Гаќи За Долна Облека Со Низок Струк Мрежеста Перспектива Долна Облека

DEN 2.33
Износ

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : М Половината : 61-65см/24.02-25.59" колк : 84-88см/33.07-34.65 "Должина : 19.5 см/7.68" . Големина : Л Половината : 66-70см/25,98-27,56 "Колк : 89-93см/35,04-36,61 "Должина : 20,5 см/8,07" . Големина : XL Половината : 71-75cm/27.95-29.53 "Колк : 94-98cm/37.01-38.58 "Должина : 21.5 cm/8.46" . Жени Чипка Транспарентни Гаќи Долна Облека Гаќи Ниска Половината Мрежа Перспектива Lingerie Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус 2.Се фокусира на совршена долна облека за вас, Ве Прави супер и заводлива 3.Служат како ноќна облека и, исто така, стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките 4.Ве прават супер и заводливи. 5.Ве прави пожешки, посекси и попривлечни,направете ја ноќта поубава! Сезона : Четири сезонски пол : Женска Пригода : Облека За Спиење, Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Ностил : Фит : одговара на големината како да се мие : тежина За миење Раце : 80-155g(S-XL)Size Waist Hip Length M61-65cm/24.02-25.59"84-88cm/33.07-34.65"19.5 cm/7.68"L66-70cm/25.98-27.56"89-93cm/35.04-36.61"20.5 cm/8.07"XL71-75cm/27.95-29.53"94-98cm/37.01-38.58"21.5 cm/8.46"Size : MWaist : 61-65cm/24.02-25.59"Hip : 84-88cm/33.07-34.65"Length : 19.5 cm/7.68"Size : LWaist : 66-70cm/25.98-27.56"Hip : 89-93cm/35.04-36.61"Length : 20.5 cm/8.07"Size : XLWaist : 71-75cm/27.95-29.53"Hip : 94-98cm/37.01-38.58"Length : 21.5 cm/8.46" Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот.

R

Им се допаѓа и на купувачите