.

.

Женски Гаќички Женски Танга Божиќен Принт Удобни Гаќички Со Низок Струк Што Дишат

Женски Гаќички Женски Танга Божиќен Принт Удобни Гаќички Со Низок Струк Што Дишат

DEN 2.33
Износ

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Поранешна Должина : 21см/8.27" Должина На Грбот : 11см/4.33" Должина : 32см/12.60" Ширина : 3 Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Поранешна Должина : 23см/9.06" Должина На Грбот : 12см/4.72" Должина : 34см/13.39" Ширина : 3.5 Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Поранешна Должина : 25см/9.84" ДОЛЖИНА НА ГРБОТ : 13см/5.12" должина : 36см/14.17" ширина : 4 големина : хл сад : 10 еу : 40 поранешна должина : 27см/10.63" должина на грбот : 14см/5.51" должина : 38см/14.96" ширина : 4.5 големина : ххл сад : 12 Еу : 42 Поранешна Должина : 30см/11.81" должина на грбот : 15см/5.91" Должина : 40см/15.75" Ширина : 5 женски секси танга божиќен принт Удобни гаќички со низок струкрастегнатиот Дизајн НА ДАМСКИ ГАЌИЧКИ за ДОЛНА ОБЛЕКА го Прави многу Одличен како долгорочно носење за процесот на јога, трчање, сквотови и други тренинзи. Ќе биде одлично за хеланки, фармерки, фустани, здолниште, пешачење и свечени настани. Без лизгање и без возење нагоре.Гаќи За Жени Беспрекорна Долна Облека Што Дише Невидливи Хипстерски Танга Гаќички за жени гаќички за периоди момчиња шорцеви гаќички за жени дами долна облека гаќички од тантела за жени гаќи за контрола на стомакот за жени. женска облека женски гаќи Бикини Кратки момчињакратка танга плус големина мајчинство. Флексибилна растеглива ткаенина која удобно се вклопува. ИСТЕГНЕТЕ ЈА ДОЛНАТА ОБЛЕКА СО ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ : овие жени не покажуваат долна облека имаат разумно истегнување, убаво се фаќаат околу нозете за да не се движат наоколу или да се возат нагоре,но не е премногу тесна и многу удобна, без деформација по повторување stretching.It на многу секси целосна покриеност беспрекорна долна облека за жени. Растегливиот дизајн на дами долна облека гаќи го прави многу одличен како долгорочно носење за процесот на јога, трчање.

R

Им се допаѓа и на купувачите