.

.

Одговара За Мене Со Плод На Разбој Женска Плус Големина Беспрекорна Кратка Долна Облека, Пакет

Одговара За Мене Со Плод На Разбој Женска Плус Големина Беспрекорна Кратка Долна Облека, Пакет

DEN 1.67
Износ

Овие Ми одговараат Со Плод на Разбојот кратките гаќички што Дишат Се направени со мека лесна ткаенина која вклучува канали за дишење за оптимален проток на воздух. Оваа сосема нова ткаенина со модерен изглед носи свеж стил На Плод на Разбоите што постојат колекција што дише. Оваа ткаенина ја отстранува влагата од кожата и има брзи суви и ладни карактеристики за целодневна удобност. Мека половината и нога плете ладење еластична прави овие вашиот најудобно фитинг гаќи некогаш! Одговара За Мене гаќичките се специјално дизајнирани да одговараат на вашата форма и да ви помогнат да се чувствувате најдобро. Како и секогаш, Плодот на Гаќичките За Разбој е бесплатен. 5 пакет. Женски плус големина беспрекорни гаќи. Нема линии за гаќи. Мазна под облека. Нема иритирачки странични рабови. Нема обврзувачки. Мазен, поддржувачки појас. Невидлив под облеката. Таг-слободен. Избрани бои. 100% Најлон. Увезени. Машина за перење. 5дслрфп.

R

Им се допаѓа и на купувачите