.

.

Суета Фер Жените Совршено Твое Рависант Прилагодена Целосна Кратка Гаќи, Пакет, Стил 15711

Суета Фер Жените Совршено Твое Рависант Прилагодена Целосна Кратка Гаќи, Пакет, Стил 15711

DEN 1.33
Износ

Саемот За Суета Совршено Твое Скроениот Краток Рависан обезбедува дарежлива целосна задна и стомачна покриеност со порастот што удира во природниот струк. Направено со 100% најлон за дише и лесна сатенска завршница што се лизга под облеката. Женската еластична нога на работ на пикот останува на место за совршено вклопување цел ден. Оваа гаќичка има мазен покриен еластичен појас и 100% памучна газа за крајна удобност. 100% најлон со лесен сатенски финиш се лизга под облеката. Дарежлива целосна задна и стомачна покриеност. Мазен покриен еластичен појас за крајна удобност. Женски пикот работ нога еластична останува во место. 100% памук гусет лагер. Седи на папокот и отворите на нозете следете ја природната бразда на ногата. Земја На Потекло : Увезени. Цврсти материи-100% најлонско тело со 100% памучна шипка; Отпечатоци – 100% полиестерско тело со 100% памучна шипка. Увезени. Инструкции За Нега На Ткаенина : Машина За Перење. 15711.

R

Им се допаѓа и на купувачите