.

.

Интимни За Жени Долна Облека Што Дише Чипка Мраз Свила Гаќи Со Низок Струк

Интимни За Жени Долна Облека Што Дише Чипка Мраз Свила Гаќи Со Низок Струк

DEN 3.33
Износ

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 61-67см/24.02-26.38 "Хип : 80-88см/31.50-34.65". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 67-73см/26.38-28.74 "Хип : 85-93см/33.46-36.61". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 73-79см/28.74-31.10 "Хип : 91-99см/35.83-38.98". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 79-85cm/31.10-33.46 "Хип : 97-105cm/38.19-41.34". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 85-91cm/33.46-35.83 "Хип : 103-111cm/40.55-43.70". Женска Долна Облека За Дишење Чипка Мраз Свила Ниска Половинакарактеристика1. Нека вашето тело е во целосно опуштена состојба, висок еластичен појас.2. Подарок за девојка, таа ќе ви се допадне многу.3. Чипката е многу добра.4. Чипка едноделен дизајн прави да изгледате повеќе шармантно5. Како стимулирачки производ за сексуалниот живот на пижами и парови.Детали за предметот пол : женска сезона : Четири сезони повод : Мода/Материјал : Спандекс, Тип на чипка : Должина На Долна Облека : Обичниот Пакет вклучува : 1 парче долна Облека Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот.

R

Им се допаѓа и на купувачите