.

.

Само Мојата Големина Женска Памучна Кратка Долна Облека, 10 Пара

Само Мојата Големина Женска Памучна Кратка Долна Облека, 10 Пара

DEN 1.33
Износ

ОСТАНЕТЕ КУЛ, ОСТАНЕТЕ УДОБНИ. Класичен памучен краток стил ажуриран во боите на тонот на телото за изглед без шоу под вашата омилена облека. Оваа Ханес Само Мојата Големина женската долна облека нуди технологија што ја отстранува влагата, одржувајќи ве ладни и удобни во текот на денот. Дизајниран со мазен ентериер Без Ознаки, овој женски краток има ленти за нозе без возење за дополнителна удобност. Оваа лесна памучна гаќичка ќе трае миење по миењето, благодарение на нејзината претходно испрскана ткаенина. Достапно во удобен пакет од 10 избрани бои, овие женски гаќи сигурно ќе станат ваше ново движење. ЏМС сега Е Ханес Само Мојата Големина. ВРЕДНОСТ ШТО ЈА САКАТЕ-Достапна во избрани 10-пакет. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА - Изработена со ЛЕСЕН памук за удобен стил што ќе сакате да го носите повторно и повторно. СТИЛ НА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАГА-Кул удобност ткаенината што ја отстранува влагата ве одржува ладни и удобни дури и за време на најактивните денови. УДОБНОСТ ШТО ЈА ОЧЕКУВАТЕ-Изградена Со мек еластичен појас за стил без нотка што ќе ви се допадне. БЕЗ ВОЗЕЊЕ-стил кој останува на своето место, оваа кратка гаќичка нуди тивко покриени ленти за нозе кои нема да копаат, шафираат или возат нагоре. КРАТОК КРОЈ - оваа кратка гаќичка нуди малку помал пораст што нема да се покаже над вашите фармерки и дарежлив крој. ОЗНАКА БЕСПЛАТНО-Се Одликува со мазен ентериер Без Ознаки за удобноста што сигурно ќе ја цените. МИЕЊЕ СО ЛАДНА ВОДА-препорачуваме машинско перење на овие женски кратки гаќички во ладна вода за да се намали потрошувачката на енергија. Материјал Од Ткаенина : Цврсти Материи Грејачи 75% Памук; 25% Полиестер. Земја на Потекло : Тајланд. Боја : Овие гаќички доаѓаат во избрано пакување во боја, боите може да бидат различни отколку што е прикажано на сликата. Стил : 1610 PX. 10 Пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите