.

.

Плод На Разбојот Женска Хедер Кратки Гаќички Со Низок Пораст, 6-Пакување

Плод На Разбојот Женска Хедер Кратки Гаќички Со Низок Пораст, 6-Пакување

DEN 127.68
Износ

Овошје На Разбојот Хедер Ниски Пораст Кратки Гаќи - 6 Пакет (6ДЛРБХ1). Ова пакување кратки гаќички со низок пораст ве одржува удобни и безбедни цел ден со своето меко чувство и половината без равел. Изработени од памук и полиестер. Секое пакување содржи 6 гаќи. Зашиената еластична половина има мека, кадифен ентериер и е без равел. Покриена еластика долж отворите на нозете за прилагодено вклопување. Среден пораст. Целосна задна покриеност. Зашиено памучно меѓуножје за удобност. Без ознаки. Ве молиме Имајте Предвид Плодот на Разбојот го нарекува ова гаќичка со низок пораст, но Херроум ја класифицира како среден пораст. Плод На Разбојот Женски Хедер Низок Пораст Краток, 6 Пакет : Хедер. 6 Пакет. Краток Пораст. 50% Памук, 50% Полиестер. Мека, Равел Слободен Појас. Ткаени со Фино Предиво За Дополнителна Мекост. 100% Памук Лагер. Целосно Покривање На Седиштата. Таг Слободен. Машинско Перење. Гарантирано Задоволство.

R

Им се допаѓа и на купувачите