.

.

Женски 6pk Микрофибер Краток

Женски 6pk Микрофибер Краток

DEN 2.33
Износ

Овошје На Разбојот Избрани Кратки Гаќички - 6 Пакет (6ДМФ201). Овие кратки гаќички од микрофибер се мазни и лесни за траење од ден во ноќ. Изработени од полиестер и спандекс. Секое пакување содржи 6 гаќи. Зашиена еластика долж отворите на половината и нозете за прилагодено вклопување. Нема ВПЛ. 4-насочно истегнување. Целосна задна покриеност. Висок пораст. Зашиено меѓуножје за удобност. Без ознаки. Ве молиме Запомнете : Боите и отпечатоците може да варираат. Не можеме да гарантираме кои бои или отпечатоци ќе ги добиете. 92% Полиестер, 8% Спандекс. Увезени. Машинско Перење. Мазен, лесен микрофибер. Нема Линии За Гаќи. Одлично одговара за целодневна удобност. Таг Слободен. Невидлив под облеката. Избрани Цврсти Бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите