.

.

Wotryit Женска Долна Облека Женска Чипка Шуплива Долна Облека Грб Половината Чипка Среден Висок Струк Шуплив Дише Проширен Појас Стомак Гаќи ГАЌИ ЗА Жени XL

Wotryit Женска Долна Облека Женска Чипка Шуплива Долна Облека Грб Половината Чипка Среден Висок Струк Шуплив Дише Проширен Појас

DEN 207.84
Износ

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Wotryit) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Сезона : четири сезони. Пол : Жени. Прилика : облека за спиење. Материјал : Полиестер. Тип на шема : НЕ. Стил : . Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно перење. Што добивате : 1 компјутер Долна облека Табела : . Големина : С Половината : 62-68см/24,41-26,77" : 75-90см/29,53-35,43"Големина : М Половината : 66-72см/25,98-28,35" : 80-95см/31,50-37,40"Големина : Л Половината : 70-76см/27,56-29,92" : 85-76см/27,56-29,92"100см/33.46-39.37" големина : xl половината : 74-80см/29.13-31.50" : 90-105см/35.43-41.34" големина : xxl половината : 78-84см/30.71-33.07" : 95-110см/37.40-43.31" големина : xxxl половината : 82-88см/32,28-34,65" : 100-115см/39,37-45,28" големина : ххххл Половината : 86-92см/33,86-36,22" : 105-120см / 41,34-47,24 " 95% најлон, 5% спандекс. Материјал 95% Најлон, 5% Спандекс Препоните Материјал Памук Супер Удобно Водат Чипка Ткаенина. Тоа Е Мека И Удобна Чипка Што Го Гушка Вашето Тело. Ова Е Задолжително Гаќи. Класичен Дизајн, Избор На Подарок За Дами Или Девојки. Светли И Бои Се Судираат Едни Со Други, Давајќи Чисто И Освежувачко Визуелно Влијание, Што Ви Носи Среќен. долна облека жени, женска долна облека,беспрекорна долна облека за жени,женска долна облека памук,женска долна облека,гаќи за жени,женски гаќи,женски гаќи,гаќи за жени пакет, женски гаќи.

R

Им се допаѓа и на купувачите