.

.

Hanes Ultimate® Женски Comfortsoft® Бели Тексас Сини Теал Кралско Сино 7

Hanes Ultimate® Женски Comfortsoft® Бели Тексас Сини Теал Кралско Сино 7

DEN 1.67
Износ

Колекцијата Hanes Comfortsoft, нашата најмека гаќичка која обезбедува трајна ладна удобност Целодневна Удобностсофт ткаенина покриена со половината и ленти за нозе. Кул технологија За Удобност дизајнирана да се прилагоди на температурата на вашето тело за целодневна удобност. БЕЗ ознаки.

R

Им се допаѓа и на купувачите