.

.

Бали Удобност Револуција Беспрекорен Краток Топол Челик Женски

Бали Удобност Револуција Беспрекорен Краток Топол Челик Женски

DEN 0.33
Износ

БЕЗ ВОЗЕЊЕ, БЕЗ ЛИНИИ, САМО УДОБНОСТ дизајн без возење, удобност револуција® гаќички се направени за жената во движење. Тесните ленти за нозе, беспрекорната конструкција и плетениот појас помагаат да се минимизираат линиите на гаќичките. Високиот дизајн нуди целосна предна и задна покриеност за да можете да се движите со доверба. Изработена од кул comfort® микрофибер ткаенина што ја отстранува влагата, оваа мека женска долна облека ве одржува ладни и удобни без разлика колку долго е денот. И со толку многу одлични опции за боја за избор - невозможно е да изберете само една. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА - свиленкаста ткаенина од микрофибер е мека против вашата кожа. Силуетата-Целосно кратко сечење со висок струк и целосно покривање назад. ЧУВАЈТЕ ја вашата технологија што ја отстранува ВЛАГАТА помага да бидете ладни и удобни. БЕЗ ЛИНИИ ЗА ГАЌИЧКИ-тесните ленти за нозе и плетениот појас помагаат да се минимизираат линиите на гаќичките за изглед без шоу. ОЗНАКА БЕСПЛАТНО-Затоа што кому му требаат гребени ознаки? ТОЛКУ МНОГУ ОПЦИИ-Достапни во широк спектар на бои за уште повеќе опции што мора да ги имате. МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ-Бали препорачува машинско перење на оваа кратка гаќичка во ладна вода. Свилен микрофибер ја смирува вашата кожа. Кул ткаенина За Удобност помага во фитил влага и ве одржува ладни и удобни. Беспрекорниот стил изгледа мазно под облеката. Целосното кратко намалување ви дава дарежлива покриеност. Тесните ленти за нозе и плетениот појас помагаат да се минимизираат линиите на гаќичките. Изберете широк појас од чипка во избрани бои. Нема ознака или шевови за триење или триење.

R

Им се допаѓа и на купувачите