.

.

Женски Гаќи Лесни Чипка Гаќи Транспарентни Шупливи Ниски Половини Беспрекорни Тенки Гаќи

Женски Гаќи Лесни Чипка Гаќи Транспарентни Шупливи Ниски Половини Беспрекорни Тенки Гаќи

DEN 1.33
Износ

Точка Специфики : . Сезона : Цела сезона. Пол : Жени. Материјал : Полиестер,Најлон, Спандекс. Декорација : , Чипка. Тип На Шема : Цврст. Стил : Дневен/Секојдневен/Плажа/&Клуб/Гроздобер. Силуета : . Што добивате : 1 X Табела За Гаќи : . Големина : С Половината : 56-68см/22,05-26,77" Должина : 16см/6,30"Големина : М Половината : 60-74см/23,62-29,13" Должина : 17см/6,69"Големина : Л Половината : 64-80см/25,20-31,50" Должина : 18см/7,09"Големина : XL Половината : 68-86см/26.77-33.86" должина : 19см/7.48" гаќи за жени. бесшевни танга за жени. Женски Секојдневни Гаќички : пот-фитил, трендовски гаќички за сите сезони, можете да ги носите цел ден без непријатност. Уникатен дизајн, прекрасна боја, Добар избор за подароци за жени или девојки. Гаќи За Жени, Мека Дамска Долна Облека што Дише. Совети : Боите Може Да Изгледаат Малку Поинакви Преку Веб-Страница Поради Резолуцијата На Компјутерската Слика и Поставките на Мониторот.

R

Им се допаѓа и на купувачите