.

.

Wotryit Женска Долна Облека Женски Низок Струк Шарени Без Шоу Бикини Обичај Танга Жени Долна Облека Гаќи Памук Танга Гаќи За Жени Сини

Wotryit Женска Долна Облека Женски Низок Струк Шарени Без Шоу Бикини Обичај Танга Жени Долна Облека Гаќи Памук Танга Гаќи За

DEN 207.84
Износ

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Wotryit) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Прилагодено Лого Со Букви Танги Со Низок Струк Без Шоу Бикини Прилагодени Танга Женски Долна Облека Гаќи Памучна Танга. Материјал : Чипка. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 30гр. големина На Пакетот : 10х10х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 56см/22.05" Должина : 18см/7.09"Големина : М Половината : 60см/23.62" Должина : 19см/7.48"Големина : Л Половината : 64см/25.20" Должина : 20см/7.87"Големина : XL Половината : 68см/26.77" Должина : 21см/8.27" Овој Дизајн Е Ласкав На Сите видови на телото. Нето Материјалот Ќе Се Протега Преку Ситни И Заоблени Фигури. Најлон Спандекс Чипка За Трепки. Облека Нега : Рачно Перење Или Машина За Перење, Со Долна Облека Торба, Висат Да Се Исуши,. Карактеристики : Долна Жица, Чипка, Фестониран, Долг Градник, Долна Облека Со Плус Големина, Мода. За Свадбени Ноќи, Меден Месец, Годишнини И Ноќи.

R

Им се допаѓа и на купувачите