.

.

Овошје На Разбојот Женски Микро-Мрежести Кратки Гаќички За Дишење Со Низок Пораст-Пакет

Овошје На Разбојот Женски Микро-Мрежести Кратки Гаќички За Дишење Со Низок Пораст-Пакет

DEN 2.33
Износ

Овошје На Разбојот Микро-мрежните гаќички со низок пораст Што Дишат Се токму она што ви треба за да ви помогнат да останете ладни и свежи во текот на целиот ден. Овие гаќички се направени со ткаенина што дише, микро-мрежа што го поддржува протокот на воздух, но е доволно скромна за да се осигура дека сте целосно покриени. Не само што овие гаќички ќе ве натераат да се чувствувате најдобро цел ден, тие?повторно дизајниран со удобност во умот. Меките ленти за нозе и мазниот појас обезбедуваат дополнителна удобност, и како и секогаш, нашите гаќички се без ознаки и се направени со 100% памучна облога за дополнителна мекост. Кратката силуета за низок пораст на жените се наоѓа под папокот и нуди целосна покриеност на седиштата. Резервирајте ги Овие Плодови од разбојот што мора да ги имате во нашиот удобен 4 пакет! Плод На Разбојот Женски Микро-Мрежен Краток Краток Пораст, 4 Пакет : Микро-Мрежа што Дише. 4 Пакет. Краток Пораст. 94% Полиестер, 6% Спандекс Мрежа. Лесна Ткаенина Што Дише за Да Бидете Ладни. Таг Слободен. 100% Памук Лагер. Мазен, Удобен Појас. Машинско Перење. Гарантирано Задоволство.

R

Им се допаѓа и на купувачите