.

.

Жените На ворнер Не Штипкаат. Нема Проблеми. Здраво-Краток Стил-R5501П

Жените На ворнер Не Штипкаат. Нема Проблеми. Здраво-Краток Стил-R5501П

DEN 1.00
Износ

Елиминирајте Го Горниот Дел од Мафините со стил со Штипкање На Ворнер. Нема Проблеми. Кратко. Широкиот појас нема да копа, спречувајќи го горниот дел од мафините со неверојатно опуштено и ласкаво вклопување. Лизгајте на овој мазен и беспрекорен краток краток краток. Стискањето е спречено поради широкиот иновативен појас. Лесен, свилен микрофибер.

R

Им се допаѓа и на купувачите