.

.

Само Мојата Големина Памук Висок Половината Кратка Долна Облека, 6-Пакет

Само Мојата Големина Памук Висок Половината Кратка Долна Облека, 6-Пакет

DEN 298.88
Износ

КУЛ, УДОБЕН ПАМУК ВО БЕСТСЕЛЕР. Бестселер стил Од ханес само мојата колекција Големина, оваа лесна, абсорбента, чиста памучна кратка гаќичка ја нуди целосната покриеност што ја сакате со висок струк за мазен изглед. Дизајнирани со Кул ткаенина За Удобност, овие гаќички ја отстрануваат влагата од кожата за да ве одржуваат ладни и удобни во текот на целиот ден. Великодушно исечен за да им ласка на вашите облини, овој женски краток нуди висок дизајн со детали без нотка, вклучувајќи нежно покриени ленти за нозе што нема да се возат нагоре и мазен еластичен појас. Уште подобро, оваа женска долна облека има мазен ентериер Без Ознаки за удобност без чешање. Избраниот 6-пакет може да вклучува цврсти бои, отпечатоци, белки или која било комбинација за лесно складирање. Дише 100% претходно памук. Кул Удобност заврши фитили влага за да бидете ладни и суви. Не-нотка еластична појас. Повисокиот пораст го покрива вашиот папок. Тивко покриените ленти за нозе нема да копаат, шафираат или возат нагоре. Безначаен за целодневна удобност. Великодушно исечете за да ги ласкате вашите облини. Материјал Од Ткаенина : 100% Памук; Грејачи : 75% Памук; 25% Полиестер. Инструкции За Нега на ткаенина : машинско перење ладна вода со слични бои, не користете омекнувач, користете само белило што не е хлор кога е потребно, исушете го ниско, не пеглајте. Земја на Потекло : Тајланд. Боја : Овие гаќички доаѓаат во избрано пакување во боја, боите може да бидат различни отколку што е прикажано на сликата. Стил : 16156с.6 Пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите