.

.

Суета Фер Жените Совршено Твое Чипка Нову Целосна Кратка Гаќи, Стил 13011

Суета Фер Жените Совршено Твое Чипка Нову Целосна Кратка Гаќи, Стил 13011

DEN 1.00
Износ

Саемот За Суета Совршено Твое Чипка Нову Целосна Кратка Гаќи обезбедува дарежлива целосна задна и стомачна покриеност. Направено со 100% најлон за лесна сатенска завршница што се лизга под облеката. Оваа гаќичка има мазен покриен еластичен појас за врвна удобност. Дизајниран со прекрасни вметнувања од чипка на страните. 100% најлон со лесен сатенски финиш се лизга под облеката. Дарежлива целосна задна и стомачна покриеност. Мазен покриен еластичен појас за крајна удобност. Женски пикот работ нога еластична останува во место. Прекрасни чипка вметнувања на страни. 100% најлонско тело со 100% памучна газа. Земја На Потекло : Увезени. Инструкции За Нега На Ткаенина : Машина За Перење. 13011.

R

Им се допаѓа и на купувачите