.

.

Wotryit Женска Долна Облека Женска Цврста Боја Секојдневен Стил На Чиста Желба Европски И Американски Среден Струк Големи Спортски Фитнес Гаќи За Жени Црвена XXL

Wotryit Женска Долна Облека Женска Цврста Боја Секојдневен Стил На Чиста Желба Европски И Американски Среден Струк Големи Спортски

DEN 2.00
Износ

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Wotryit) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Женска Цврста Боја Секојдневен Стил На Чиста Желба Европски И Американски Среден Струк Големи Спортски Фитнес Гаќи. Материјал : Влакна. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 40гр. големина На Пакетот : 20х10х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : М Половината : 56см/22.05" Должина : 19см/7.48"Големина : Л Половината : 60см/23.62" Должина : 20см/7.87"Големина : XL Половината : 64см/25.20" Должина : 21см/8.27"Големина : XXL Половината : 68см/26.77" Должина : 22см/8.66" Мека И Удобна, Обезбедувајќи Ви со приватност. Мазна И Без Иритација На Кожата. Суптилната Комбинација На Удобност И Облини Ни Овозможува Лесно Да Ја Покажеме Довербата И Романтиката. Покажете Ги Прекрасните Линии На Телото. Фитил, Удобен И Дише.

R

Им се допаѓа и на купувачите