.

.

Одговара За Мене Со Плод На Разбој Женска Плус Големина Кратка Долна Облека, Пакување

Одговара За Мене Со Плод На Разбој Женска Плус Големина Кратка Долна Облека, Пакување

DEN 1.67
Износ

Започнете го денот полн со самодоверба Со Нашето Вклопување За Мене Со Плод на Удобноста на Разбојот покриени памучни гаќички во избрани бои. Одговара за мене долна облека е наменета за жени со облини и направена специјално за да одговара на вашата уникатна форма. Оваа колекција на гаќи сега има подобрено вклопување, како и удобен покриен појас за крајна, целодневна удобност против вашата кожа. За да ви биде уште поудобно додека го поминувате денот, лентите за нозе се покриени со супер мека памучна ткаенина за да се елиминира врзувањето и стискањето. Како и секогаш, Нашиот Плод на Гаќичките За Разбој е направен без ознаки и со 100% памучна облога. 6 пакет. Женски гаќи. Кратко. Удобност покриен појас и нозе. Подобрена покриеност на седиштата. Таг слободен. 100% памук лагер. Ова е избрано пакување во боја. Овој пакет може да ги содржи сите цврсти материи, сите отпечатоци или комбинација. Одговара за мене е #1 во Целосна Слика Женски Гаќи (Нпд Група/Услуга За Следење На Мало, Продажба НА Единици ВО САД, 12 Месеци Завршувајќи јули 2019 година). 100% памук. Земја на Потекло : Хондурас. Инструкции За Нега на ткаенина : ладно миење Во Машина со слични бои. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Не пеглајте. 6дцццб3п.

R

Им се допаѓа и на купувачите