.

.

Интимни За Жени Чипка Гаќи Гаќи Долна Облека Долна Облека Плетенки Танга Пп

Интимни За Жени Чипка Гаќи Гаќи Долна Облека Долна Облека Плетенки Танга Пп

DEN 1.00
Износ

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Жени Чипка Гаќи Гаќи Долна Облека Долна Облека Плетенки Танга Г-Стринг Карактеристики : 1.Нашите гаќи Со Г-жици се направени од релативно мека ткаенина, што е многу лесно за целата 2.Нашите гаќи со Г-жици имаат фино шиење, кое е удобно и без траги, меко и дише. Тие можат да се држат до вашето тело без цврсто чувство. 3.Нашите гаќички имаат издлабен и транспарентен дизајн. Површината на нашите гаќи има елегантен модел со ефект на демне, што го зајакнува чувството на привлечност и заведување. 4.Препоните на нашите гаќички имаат фин бод со густите пурфинг, што не е лесно да се оштети. Покрај тоа, препоните е направен од нетранспарентна памучна ткаенина, која само може да се грижи за приватните делови на женски. Чипката не ги иритира приватните делови. 5.Нашите гаќи Со г-жици се направени од популарната Форма V во целина, што може да ја покаже убавината на женските тела. Се чувствува лабаво кога се носи, што е погодно за пролет, лето ,umn и зима. Чувствувате дека не носите ништо кога ги носите нашите гаќички, исто како да спиете голи. 6.Нашите гаќи со Г-жици имаат релативно лесна ткаенина, затоа е неопходно да се биде внимателен при носење или перење. Не влечете премногу. Подобро е да се мие рачно во водата нежно. Не се препорачува перење со машина. Информации за производот : Добра Еластичност Пол : Женски Тип : Гаќички Декорација : Тип На Шема На Чипка : Цврст Стил : Материјал : Чипка, Тип На Најлонпанти : Тип На Г-Жица : Низок Пораст Големина : Големина На Нога Со Големина Обем На Половината (Еластичност) Без Колк 18см/7,09 "48см/18,90" 56~85см/22.05"~33.46"80~95см/33.33~37.40" како да изберете соодветна големина?1. Користете слична облека за споредба со големини Забелешка : 1 : Нега На Перење : се претпочита Рачно перење со ниска температура2 : кога миете машина, препорачувајте нежен режим на перење, торба за перење,Препорачувајте неутрално перење сапун, недостапен хлор, недостапен осветлувач што содржи детергент3 : услуга По продажбата : нашиот тим за услуги на клиентите ќе биде почестен да ви служи во секое прашање. Што добивате : 1 XUnderwear Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот.

R

Им се допаѓа и на купувачите