.

.

Настапот НА ерл ВО 6ерл Стегач-На Црево Фитинг

Настапот НА ерл ВО 6ерл Стегач-На Црево Фитинг

DEN 479.84
Износ

Црна Анодизирана Лесна Директна Замена за Месинг Притисни Заклучување Тип Црево Завршува.; Црна Елоксирана Лесна Директна Замена за Краевите На Цревото Од Типот Месинг туркање.; Атрактивна и Лесна. Машински Од Алуминиумска Легура. Заеднички Конфигурации На Располагање. Директна Замена За Типот На Заклучување На Месинг Туркање. Популарна И Економична Опција За Склопови На Црево За Замена на О.е. Анодизирана Црна Боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите