.

.

Замена на склопување на вентилаторот за ладење компатибилен со кондензаторот 2004- Acura TL A C C.

Замена на склопување на вентилаторот за ладење компатибилен со кондензаторот 2004- Acura TL A C C.

DEN 1055.84
Износ

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Type : A/C Condenser Fan Design : Single fan Notes : Fan blade, motor, and shroud Replaces OE Number : 38615 RDAA00 Replaces Partslink Number : AC3113107 Interchange Part Number : 620259,38615 RDAA00,AC3113107 Warranty : 1-year unlimited-mileage гарантирано производство од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување- производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compatiational со следниве возила : Позиција : Realacura2004-2008 TL Base2007- 2008 TL Type-S го заменува бројот на OE : 38615 RDAA00. Заменува број на делови : AC3113107. Број на размена на дел : 620259.38615 RDAA00, AC3113107. Одговара Изберете : 2006 Acura 3.2 TL 2004-2005.2007-2008 Acura TL и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите