.

.

Тајни богатства Braletsенска удобност од блалета

Тајни богатства Braletsенска удобност од блалета

DEN 3.33
Износ

Додадете ги вашите основи со bralette или две од тајните богатства. Меката, лесна четирисочна ткаенина за истегнување и прилагодливите еластични ленти обезбедуваат крајна удобност за целодневно абење со широк лента за половината и фино плетено ребро дизајн за совршена количина на поддршка. Моделот е 5’10 ”и носи големина S. v-врат. Отстранливи влошки. Прилагодливи еластични ленти со четки. 4-насочна ткаенина за истегнување; Беспрекорен дизајн. Фино плетено ребра за дополнителна поддршка. Широк комфорна лента за удобност. 92% најлон/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Bralената од Блалета од тајни богатства.

R

Им се допаѓа и на купувачите