.

.

Мијаилима Градник За Жени Дами Долна Облека Отстранлив Градник Поместен Градник Притисни Нагоре Долна Облека Што Дише Големина 34

Мијаилима Градник За Жени Дами Долна Облека Отстранлив Градник Поместен Градник Притисни Нагоре Долна Облека Што Дише Големина

DEN 2.33
Износ

Големина : 34 Под Биста : 65,5 см/25,79" Големина : 36 Под Биста : 69,5 см/27,36" Големина : 38 Под Биста : 73,5 см/28,94" Големина : 40 Под Биста : 77,5 см/30,51" Големина : 42 Под Биста : 81,5 см/32,09" Дами Секси Долна Облека Отстранлив Градник Поместен Градник Притисни Нагоре женска долна Облекакарактеристики : изработени од материјали, издржливи, погодни За секојдневно носење. Дизајн на градник со чипка за шиење чипка, може совршено да ја рефлектира вашата фигура дизајнот на ременот за рамо може да се прилагоди за да биде поудобен и поудобен за носење. Ние градници, без разлика каква боја ќе изберете, за да ви бидат поудобни за носење. Ние ќе разберете дека може да се појават мали грешки во бојата.Сезона : Лето, Пролет, Aut, Зимски Пол : женски, женски повод : Секојдневен, Плус Големинаматеријал : Најлонстил : Секојдневен, Дневен Дебелина : Стандарден Тип На Појас : метод на Фиксно Перење На Ременот на Рамото : рачно перење во ладна вода, висат или линија сув пакет Вклучува : 1 х Долна Облека Под Биста3465, 5 см/25,79"3669,5 см/27,36"3873,5 см/28,94"4077,5 См/30,51"4281,5 См/32,09"Големина : 34под Биста : 65,5 См/25,79"големина : 36под биста : 69,5 См/27,36"Големина : 38под Биста : 73,5 см/28,94"големина : 40под биста : 77,5 См/30,51"Големина : 42под биста : 81,5 См/32,09" Градник За Жени. Материјал : Чипка. Долна облека за жени. Роденденски подароци За Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите