.

.

Јешчат Секси Долна Облека За Жени Секси Чипка Облека За Спиење Долна Облека Искушение Градник Долна Облека Ноќна Облека

Јешчат Секси Долна Облека За Жени Секси Чипка Облека За Спиење Долна Облека Искушение Градник Долна Облека Ноќна Облека

DEN 0.33
Износ

Јешчат Секси Долна Облека За Жени Секси Чипка Облека За Спиење Долна Облека Искушение Градник Долна Облека Ноќна Облека Долна Облека може да го одрази шармот на вашата фигура во најголема мера, да ја покаже вашата совршена крива и е еластична и не е лесна за кинење. Мекиот и удобен материјал и комплетот за долна облека нема да исчезнат. Носејќи го, вие сте најубавата личност навечерсовршен избор за подароци За Вљубените, романтичен Ден на Вљубените, ноќ На Состанок, пукање Во Будоар, Годишнина од Моминска вечер и секоја слатка ноќ добредојдовте во продавницата на OAVQHLG3 B! Наша цел е да им обезбедиме на дамите мода и квалитетна облека и ги прави сите среќни опуштени и самоуверени. ЗАБЕЛЕШКА : 1.It се препорачува да се купи една големина нагоре!!! 2.Колку повеќе купувате, толку повеќе штедите. Материјал : Изработен од висококвалитетна спандекс мешавина. Свиленкасто-мек и дише, пријателски за кожата и удобен, погоден за нежна кожа. Дизајн : Секси долна облека хемиза, модерен и деликатен, го покажува вашето совршено тело и ја зголемува вашата самодоверба. Направете ве повеќе шармантни ноќе. Идеален Подарок : Изработен од супер-мека ткаенина која промовира мирен ноќен сон. Совршен подарок за вашите женски пријатели На Роденден или меден месец. Прилики : Одличен избор за забава со пижами, невестинска долна облека, Ден на Вљубените, ноќи за состаноци, годишнини, ноќи на меден месец, играње улоги, празници итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите