.

.

Пуавкоер Женски Удобен Нов Среден И Старост Без Челичен Прстен Со Големи Димензии Собирање Голема Чаша Тенок Памучен Градник Од Градници За Склекови За Жени Женск?

Пуавкоер Женски Удобен Нов Среден И Старост Без Челичен Прстен Со Големи Димензии Собирање Голема Чаша Тенок Памучен Градник

DEN 3.00
Износ

Женска Удобна Нова Средна И Старост Голема Големина Без Челичен Прстен Собирање Голема Чаша Тенок Памучен Градник. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 90гр. големина На Пакетот : 20х10х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 36 Должина : 28см/11.02" Под Биста : 56-70см/22.05-27.56"Големина : 38 Должина : 29см/11.42" Под Биста : 60-74см/23.62-29.13"Големина : 40 Должина : 30см/11.81" Под Биста : 64-78см/25.20-30.71"Големина : 42 должина : 31см/12.20" под Биста : 68-82см/26.77-32.28"големина : 44 Должина : 32см/12.60" под Биста : 72-86см/28.35-33.86" соодветна сезона : Лето, Зима, пролет, aut. Пол : Жени. Повод : . Стил : Секојдневен,. Боја : Како Што Покажува Сликата, (Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата. Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Не Ви Пречи Пред Да Нарачате, Ви Благодариме!).

R

Им се допаѓа и на купувачите