.

.

Длабоко Нурнување Низок Грб Склекови Градник-Удобност Длабок V Врат Градник Без Грб, Бралет За Кревање Со Низок Крој Ултра Мек И Удобен Градник Што Дише

Длабоко Нурнување Низок Грб Склекови Градник-Удобност Длабок V Врат Градник Без Грб, Бралет За Кревање Со Низок Крој Ултра Мек

DEN 319.20
Износ

Спецификации : . Материјал : Спандекс, Најлон. Стил На Градник : Беспрекорен,Кохезивен. Чаша Форма : 3/4. Тип на тока : Задна тока. Стил : Секојдневно. Со или без држачи за челик : држачи за челик. Декорација : НИКОЈ. Стил на ремен за рамо : Отстранлив ремен за рамо, прилагодлив ремен за рамо. Тип на шема : Цврста боја. Дали да Ја Изложите сликата : Не. Дали Сексуално сугестивни : Не. Пол : ЖЕНИ. Тип На Производ : Градници. Карактеристики : . Име на производ : Женски Голем Фустан Без Грб, Оглавник На Вратот Надвор Од Рамото, Долна Облека За Жени, Тенок Одмор Во Форма На У, Убавина, Низок Градник. Стил на производ : женски градник, голем отворен грб, внатрешен слој, собирање, секси, ултра тенок, голем отворен грб, проширено дно. Материјал : Најлон. Големиот дизајн со низок врат е секси и шармантен, а минималистичкиот моден дизајн е шармантен и скап. Прилагодливите ремени за рамо одговараат на вашиот тип на тело, а задните ремени може да се носат преку рамената или преку вкрстување. Големиот секси трегер без грб ви одговара да носите фустан за да избегнете срам од изложување долна облека, правејќи ве убави и стилски. Вградениот раб оди слободно. Романтична атмосфера, подобрување на вашата елеганција, проширување на дното на цврстата поддршка, се собираат и обликуваат. Еластична и умерена, не лабава, полна со секси шарм. Погоден за носење во сите сезони. Дише и не затнат, модната класика изгледа добро. Удобност : Удобно, неповрзано. Состав на производот : еден градник (слободен транспарентен ремен за рамо). Забелешка : Бидејќи станува збор за рачно мерење, ќе има 1-2см екранот за грешка е различен и постои одредена разлика во рендерирањето на боите. Големина Шема : . Големина - - - - - - - - - Долна бистаРазлика помеѓу горниот и долниот обем на градите. 32/70С-68-72см 26,7 "-28,3" - - - - - 15см 5,9". 34/75А-73-77см 28,7 "-30,3" - - - - - 10см 3,9". 34/75Б-73-77см 28.7"-30.3"-12.5 см 4.9". 34/75С-73-77см 28,7 "-30,3" - - - - - 15см 5,9". 36/80А-78-82см 30.7 "-32.2" - - - - - 10см 3.9". 36/80Б-78-82см 30.7"-32.2"-12.5 см 4.9". 36/80С-78-82см 30.7 "-32.2" - - - - - 15см 5.9". Спакувано : Градник за Обликување на 1x Women. Концентрирај се : . 1.Овој производ за физичко снимање, големината овозможува грешка од 1-2 см, ве молиме земете го вистинскиот објект како преовладувачко, внимателно снимање. 2.Поради различните ефекти на екранот и осветлувањето, вистинската боја може да биде малку поинаква од бојата на сликата. Големиот дизајн со низок врат е секси и шармантен,а минималистичкиот моден дизајн е шармантен и скап,прилагодливите ремени за рамо одговараат на вашиот тип на тело, а задните ремени може да се носат преку рамената или преку вкрстување. Еластична и умерена,не лабава,полна со секси шарм,нослива во сите сезони,дише и не затнат, модната класика изгледа добро. ултра тенки градници за дишење за жени, градник со тантела за жени со поддршка, жени туркаат транспарентен секојдневен градник, секојдневни градници со целосна покриеност за женски градник, удобен и дише без воздржаност, исечен градник, удобен и дише без воздржаност.

R

Им се допаѓа и на купувачите