.

.

Женски Моден Секојдневен Елек Градник Без Ракави Неправилен Фустан Со Резервоар За Завој

Женски Моден Секојдневен Елек Градник Без Ракави Неправилен Фустан Со Резервоар За Завој

DEN 3.33
Износ

Женски Моден Секојдневен Елек Градник Без Ракави Неправилен Фустан Со Резервоар За Завој ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер. Совршен избор за сите сезони. Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти. Прилики : Забава, Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење. Информации за производот : Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Модно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1xwomenени Фустан Големина Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Биста Должина Л 8 12 38 96cm/37.80" 100cm/39.37" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96cm/37.80" должина : 100см/39.37" Големина Шема : Големина : С Сад : 4 Велика британија : 8 еу : 34 биста : 88см/34.65" Должина : 98сајз : м сад : 6 велика Британија : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 92см/36.22" должина : 76см/29.92"големина : л сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 96см/37.80" должина : 77см/30.31"Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 биста : 100см/39.37" Должина : 78см/30.71" ♞ОВОЈ ЛЕСЕН, ФУСТАН Е Совршен За Тие Денови!. ♞Пријатен Материјал Што Дише : Фустанот Е Изработен Од Полиестер И Еластан, Обезбедува Мека И Пријателска За Кожата, Исто Така, Не Гледа. Ткаенината Е Лесна И Удобна, Одговара За Пролет Лето И Fall. Плисираниот Еластичен Појас Има Добро Истегнување за Да Се Приспособат На Различната Големина на Половината и Да Ги Задоволат Барањата на Различни Типови На Тело. ♞Повод : овој едноставен стил сарафан совршен за секојдневно лето, плажа, одмор, туризам, одмор, секојдневен живот, работа, состаноци, вечера, забава. ♞На Сите Им Треба Овој Летен Макси Долг Фустан! Ременот За Шпагети Е Лесен За Прикажување На Вашето Секси Деколте И Клучната Коска, А Прилагодливиот Ремен Може Слободно Да Се Прилагоди Според Вашите Потреби, Правејќи Ве Удобно Во Текот На Целиот Ден. Декоративните Копчиња Додаваат Допир На Симпатичност И Го Прават Поласкав. ♞Стил : плетен клупски фустан за забави, должина на глуждот, долг фустан со шуплив крој, елегантни коктел фустани. Двете халтер вратот, длабоко V вратот, дури и прерамки цевка фустан сите можат да бидат стилизирани. Совршено се совпаѓа со различни чевли, како што се сандали, стилета, пумпи, високи потпетици, чизми, станови, клинови.

R

Им се допаѓа и на купувачите