.

.

Суета Фер Женска Убавина Назад Маица Градник Стил-76345

Суета Фер Женска Убавина Назад Маица Градник Стил-76345

DEN 1.00
Износ

Венити фер градниците и гаќичките се дизајнирани да одговараат на потребите на секоја жена. Познати по фини ткаенини и женски детали, нивните прекрасно поддржувачки стилови ги задоволуваат и целосните разбиени и просечните фигури. Одлична покриеност и поддршка во овој бенд маица градник. Обликувајте и подигнете со чаши под жица обложени со пена. Екстра широк грб, измазнува и ја елиминира испакнатоста на грбот. Крај ремен лизгање со целосно прилагодливи, блиску поставени ремени. 3 колона, 3 ред кука се зголемува со големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите