.

.

Аоохасли Градници За Жени Царинење Цветно Печатење Тенка Предна Тока Прилагодување На Градите Форма Градник Долна Облека Без Бандажи

Аоохасли Градници За Жени Царинење Цветно Печатење Тенка Предна Тока Прилагодување На Градите Форма Градник Долна Облека Без

DEN 1.00
Износ

Женско Печатење Тенка Предна Тока Прилагодување На Градите Форма Градник Долна Облека Без Бандажи карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, исто така неповторливо секси. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Сезона : четири сезонски пол : Женска Пригода : мода, секојдневен материјал : Најлон, Спандекако за перење : миење Раце што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Долна Облека МЕК И УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : Мека пријатна постава ви овозможува да се чувствувате супер удобно кога ја носите во секојдневниот живот. Со материјал што апсорбира пот, дише,овој женски градник со биста ви помага да бидете ладни и да се опуштите цел ден. НЕЖНА и ЦВРСТА ЧИПКА : внимателно зашиен, градникот е беспрекорен, така што не се покажува под тенки врвови и убавата рачно мека чипка, исто како и кожата од вториот слој на грбот, што ви дава најдобар мек допир. Со моден еластичен ремен за рамо кој може совршено да ви стои, не се грижите обложена тркачка култура за жени што јаваат, наместо тоа, се издвојува вашиот прекрасен грб, давајќи го вашиот секси и убав изглед. УБАВО СВЕТЛО ОБЛОЖЕНО безжично : Тенок мек мек и растеглив, покажете ги вашите секси облини без воздржаност, претставувајќи природна состојба на градите. Градникот со тркач нема да копа и да предизвикува линии и ролни, нема да ве натера да нематеondство и да се опуштите цел ден. КОРИСТЕТЕ ПРИЛИКА : можете да го носите во секојдневниот живот, за свадба, забава, сладок сон итн. Без разлика Дали Е Лето или Зима, овој прекрасен врв за градник ви помага да изгледате добро и ја покажува вашата најатрактивна форма на градите под облеката. Аохаслиј е посветен да им даде на клиентите најудобно и пријатно искуство.Ако имате какви било прашања во врска со овој градник за долна облека, ве молиме контактирајте не слободно и ние ќе го решиме вашето барање за прв пат.

R

Им се допаѓа и на купувачите