.

.

Тобчонп Бралета За Жени Брза Сува Еластична Дамска Долна Облека Тенок Мек Пријатен Врв За Жени

Тобчонп Бралета За Жени Брза Сува Еластична Дамска Долна Облека Тенок Мек Пријатен Врв За Жени

DEN 239.04
Износ

Женски Без Челичен Прстен Вкрстено Прилагодување На Грбот Јога Градник За Трчање Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Добар помошник За Спортски И Фитнес Моден дизајн, сосема нов, Висококвалитетен Материјал : тип На Најлонска Шема : должина на цврст Ракав : Главна боја без ракави : како што е прикажано на Сликата Стил : Модниот Модерен дизајн ве прави попривлечни изработен е од висококвалитетни материјали, со меко чувство и без штета на кожата што добивате : 1 парчиња Спортска долна Облека Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот примено. Големина Шема : Големина САД Велика БРИТАНИЈА Еу Тежина Должина М 6 10 36 50кг-60кг 31см/12.20" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Тежина : 50кг-60кг Должина : 31см/12.20" Големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Тежина : 40кг-50кг Должина : 30см/11.81"Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 Тежина : 50кг-60кг должина : 31см/12.20"големина : л сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 ТЕЖИНА : 60кг-70кг должина : 32см/12.60"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 ТЕЖИНА : 70КГ-75кг должина : 33см/12.99" ВНИМАТЕЛНО проверете Ја Табелата Со Големини ЗА ДА ЈА ОДРЕДИТЕ Вистинската Големина За Вас!. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за абење. Мода и нов дизајн.

R

Им се допаѓа и на купувачите