.

.

Без граници јуниори без ракави на ракави на врвот на полите, големини XS-3XL

Без граници јуниори без ракави на ракави на врвот на полите, големини XS-3XL

DEN 331.04
Износ

Поставете ги сончевите денови во стил со овој врв без ракави од без граници. Безгрижен и слободен тече со печатење во Бохо и Ханки полите, овој изглед на топло време е подготвен за еден ден надвор со вашите омилени шорцеви, каприс или фармерки со високи половини. Толку удобно, исто така, со замен и прилагодливи ленти за да се обезбеди совршено вклопување. Само на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави со прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна ткаени ткаенина; обликувани чаши; заминат назад; Ханки полите. Јуниори без ракави без ракави од врвот од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите