.

.

Женски Градници Секојдневно Беспрекорно Склекови Градник Розова 42

Женски Градници Секојдневно Беспрекорно Склекови Градник Розова 42

DEN 319.20
Износ

градници за жени притисни нагоре притисни нагоре спортски градник женски градници безжични градници со плус големина за жени безжични градници за жени спортски градник со долна жица плус големина бралети за жени плус големина спортски градници за жени.Опишете затворање на бравата долниот дел на грбот се вклопуваат во фустан без грб.За халтер матурски фустан или фустани без грб со низок крој како невестински градник.46" биста : 90см~97см/35. Градник за Подигнување под жица : Мека и удобна обликувана чаша со долна жица, Обезбедете умерена поддршка и убава форма.

R

Им се допаѓа и на купувачите