.

.

Sebulube Женски Цевка Врвот Мрежа Проѕирен Градник Долна Облека Чиста Краток Ракав Култура Блузи Повик

Sebulube Женски Цевка Врвот Мрежа Проѕирен Градник Долна Облека Чиста Краток Ракав Култура Блузи Повик

DEN 331.04
Износ

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Внимание!!!Облеката е азиска големина премногу мала, се препорачува да се избере поголема големина на вистинската големина.Очекуваната испорака е 15-30 дена.Најважно е да ја проверите големината и бојата на производот и телефонскиот број на адресата за испорака пред да нарачате. Ви благодарамиза : С Под Биста : 62см/24.41" Јака : 35см/13.78" Должина : 26см/10.24" Големина : М Под Биста : 66см/25.98" Јака : 36см/14.17" Должина : 27см/10.63" Големина : Л Под Биста : 70см/27.56" Јака : 37см/14.57" должина : 28 см/11.02" големина : xl под биста : 74cm/29.13" јака : 38cm/14.96" должина : 29cm/11.42" големина : xxl под биста : 78cm/30.71" јака : 39cm/15.35" должина : 30cm/11.81" големина : xxxl Под биста : 82cm/32.28" јака : 40см/15.75" должина : 31см/12.20" големина : ххххл под биста : 86см/33.86" Јака : 41см/16.14" должина : 32см/12.60" големина : хххххл под биста : 90см/35.43" јака : 42см/16.54" должина : 33см/12.99" Женска проѕирна Мрежа Проѕирни врвови со кратки ракави обична маица ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Жените возрасни мода култура врвот кошула, тенок одговара и да видиме преку дизајн. 3.Мека и удобна за носење, носење под сите ваши врвови и фустани без ракави и прерамки. Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Повод : Забава, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст (Проѕирен) Стил : Обична должина На Фустанот : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Женска Блуза ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. 1пц проѕирна мрежа секси врв. облеката себулуб нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Мекиот материјал ве прави многу удобно. Уникатниот дизајн ве прави повеќе шарм и привлечен.

R

Им се допаѓа и на купувачите