.

.

Без граници на непречен лажичка на вратот на јуниорите, 2-пакет

Без граници на непречен лажичка на вратот на јуниорите, 2-пакет

DEN 239.04
Износ

Стилски и удобно! Ова без граници предниот градник 2-пакет е совршен за секојдневните активности. Беспречниот дизајн, отстранливите влошки за дишење и удобната лента за половината го прават ова одличен избор под врвовите на резервоарот со ниски исечени. Само на. Материјал : 93% најлон/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 градници за вратот на лажички. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. тип на чаши : отстранливи чаши. Покриеност : Целосно покритие. Ниво на поддршка : Умерено. Затворање : стил на пуловер. Ремени : Широки ленти за рамо. Карактеристики : Беспрекорен, ребрести дизајн; Супер мека ткаенина за удобност. 2 Пакувајте непречено лажички градници за жени од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите