.

.

Феиона Секси Шупливи Градници Од Тантела Женски Секси Завиткани Гради Убавина Грб Летна Цевка Врвни Девојки Долна Облека Долна Облека

Феиона Секси Шупливи Градници Од Тантела Женски Секси Завиткани Гради Убавина Грб Летна Цевка Врвни Девојки Долна Облека Долна

DEN 319.20
Износ

Карактеристики : име На Ткаенина : состав на Тантела : најлон, спандекспродукт категорија : завиткани гради / цевка топфункција : метод На Ткаење На Личноста : детали за Стилот На Плетење : должина на тантела : и градите сексуално Сугестивни : Бучава беспрекорно : Нодескрипција : 1 : Прилагодливи ремени за рамо, удобно и не-истегнување2 : Извонредна чипка, јасна и нежна текстура, без да се држите до големината на кожата- - Соодветна биста-Соодветна тежина-64-86см/25.20-33.86 инчи-40-62. вклучен Е 5 Кгпак : 1 * Камизолизабележете : 1.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.2.Поради различните методи на мерење, може да има 1-3 см од дозволената грешка во опсегот.Ве молиме разберете. Бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Имајте убав ден! Чиста памучна постава, удобна и дише. Отстранлива едноделна подлога за градите за лесно чистење. Нема дизајн на челичен прстен, нема ограничувања.

R

Им се допаѓа и на купувачите