.

.

Градник За мајчинство Целосна Покриеност Склекови Јога Градник Цврсто Печатење Сино 42 95Д

Градник За мајчинство Целосна Покриеност Склекови Јога Градник Цврсто Печатење Сино 42 95Д

DEN 0.67
Износ

Големина : 32/70 (BCDE) Биста : 67-72cm/26,38"-28,35" Големина : 34/75 (BCDE) Биста : 72-77cm/28,35"-30,31" Големина : 36/80 (BCDE) Биста : 77-82cm/30,31"-32,28" Големина : 38/85b (BCDE) биста : 82-87см/32.28"-34.25" големина : 40/90 (бцде) биста : 87-92см/34.25"-36.22' големина : 42/95 (бцде) биста : 92-97см/36.22"-38.19" големина : 44/100 (бцде) биста : 97-102СМ/38.19"-40.16" Големина : 46/105 (bcde) биста : 102-107cm/40.16"-42.13" градник за жени градник со долна жица чипка цветен градник необложен необложен плус големина целосна покриеност карактеристики : QUALTER Material Е изработен од квалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење секојдневен шик стил, печатење, Туника Врвови . ①Стилот и модата ве прават попривлечни●Колокација€ должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Сезона : All Gender : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Почва : Мода, Causal Size Bust32/70(BCDE)67-72cm/26.38"-28.35"34/75(BCDE)72-77cm/28.35"-30.31"36/80(BCDE)77-82cm/30.31"-32.28"38/85 B(BCDE)82-87cm/32.28"-34.25"40/90(BCDE)87-92cm/34.25"-36.22'42/95(BCDE)92-97cm/36.22"-38.19"44/100(BCDE)97-102cm/38.19"-40.16"46/105(BCDE)102-107cm/40.16"-42.13"Size : 32/70(BCDE)Bust : 67-72cm/26.38"-28.35"Size : 34/75(BCDE)Bust : 72-77cm/28.35"-30.31"Size : 36/80(BCDE)Bust : 77-82cm/30.31"-32.28"Size : 38/85 B(BCDE)Bust : 82-87cm/32.28"-34.25"Size : 40/90(BCDE)Bust : 87-92cm/34.25"-36.22'Size : 42/95(BCDE)Bust : 92-97cm/36.22"-38.19"Size : 44/100(BCDE)Bust : 97-102cm/38.19"-40.16"Size : 46/105(BCDE)Bust : 102-107cm/40.16"-42.13" Градник За Мајчинство Целосна Покриеност Склекови Јога Градник Цврсто Печатење Сино 42/95Д. Лесни контурни чаши за природно обликување и поддршка. €ЗДРАВЈЕ и УБАВИНА} спортски градници Со Големо влијание Погодни за Пилатес,тенис,трчање,јога,фитнес,Теретана,тренинг,тренинг или дневен салон. Тие исто така можат да бидат најдобриот подарок за одмор за мама,сопруга или спикална дама. Со заштита на спортскиот градник, можете само да се потите и да вежбате!. ЦЕЛОДНЕВЕН ГРАДНИК ЗА УДОБНОСТ-тајната е во супер меката, ткаена растеглива ткаенина што одговара на вашето тело. Овие беспрекорни градници за жени помагаат да се елиминира испакнатоста, промовирајќи мазна силуета под вашите омилени кошули и фустани!. Има 2-3% разлика според рачното мерење.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.

R

Им се допаѓа и на купувачите