.

.

Без граници на непрекината триаголник на јуниорите со грб со грб

Без граници на непрекината триаголник на јуниорите со грб со грб

DEN 255.04
Износ

Ставете малку пизаза во вашиот стил без модерна bralette на границите. Беспрекорен за непречен изглед, овој градник има прекрасна капчиња назад и удобно вклопување што е совршено за секојдневно носење исклучиво на. Материјал : 92% најлон/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 'и носи големина S. Тип на чаши : Отстранливи чаши. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : лесно поставена поддршка. Затворање : стил на пуловер. Ремени : Прилагодливи ленти со капчиња Racerback. Карактеристики : Беспрекорен дизајн; удобна лента за половината. Капчиња тркачки плескавици за жени од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите