.

.

Женска Долна Облека За Градник Плус Големина Без Челичен Прстен Прилагодливи Удобни Градници За Долна Облека

Женска Долна Облека За Градник Плус Големина Без Челичен Прстен Прилагодливи Удобни Градници За Долна Облека

DEN 224.16
Износ

Големина : 36/80С Под Биста : 70-82см/27,56-32,28" Големина : 38/85С Под Биста : 73-87см/28,74-34,25" Големина : 40/90С Под Биста : 77-92см/30,31-36,22" Големина : 42/95С Под Биста : 81-96см/31,89-ГОЛЕМИНА од 37,80" : 44/100с под биста : 84-101см/33,07-39,76" Градници за жени без притискање под жица. Црна Беспрекорна Долна Облека Жени Дрски. Градници За Жени Безжично Предно Затворање. Плус Големина Беспрекорна Долна Облека За Контрола На Стомакот За Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите