.

.

Maidenform Women Comfort Crush Crush Безжичен градник за мултивеј, стил 1252

Maidenform Women Comfort Crush Crush Безжичен градник за мултивеј, стил 1252

DEN 1.00
Износ

Префрлете го со леснотија. Comfortенскиот Comfort Comfort Comfort Crush Crush Multiway Bra е безжичен градник со мазна поддршка и безбедно вклопување. И, бонус - лентите претвораат 5 начини за да бидете удобни во која било облека. Удобна безжична поддршка. Носете го на 5 различни начини-традиционален, крст-крст, застој, едно рамо и без ремен. Нема поддршка за лизгање со еластици за престој. Модерно деколте на балконет. Нема шоу под тимови. Лесно наредени за обликување. Боја : Песок. Материјал за ткаенини : тело : 92% најлон; 8% спандекс. Чипка : 84% најлон; 16% спандекс. Упатства за нега на ткаенини : ладно миење на рацете. Не користете белило. Линија суво. Не железо . Земја на потекло : Индонезија.

R

Им се допаѓа и на купувачите