.

.

Свежа Колекција Јуниори Беспрекорен Дневен Градник, Стил FT514

Свежа Колекција Јуниори Беспрекорен Дневен Градник, Стил FT514

DEN 271.04
Износ

Свежа Колекција Јуниори Беспрекорен Дневен Градник, Стил FT514 Овошје На Разбојот Свежа Колекција Беспрекорен Дневен Градник На Јуниор, FT514 Црно-Бело-95% Најлон, 5% Спандекс. М Розова И Јаглен хедер со црно-69% Најлон, 24% Полиестер, 7% Спандекс. Отстранливи влошки. Под жица слободен. Мека беспрекорна ткаенина. Достапни се дополнителни бои. 17. Прилагодливи ремени. Затворање на задната кука и очи. Отстранете ги влошките пред миење. Машинско перење ладно со слични бои. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Отстранете веднаш. Не пеглајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите