.

.

BUIgtTklOP Нема Граници Женски Градници Плус Големина, Дами Градници Поместена Беспрекорна Облека За Спиење Јога Градник Безжична Долна Облека

BUIgtTklOP Нема Граници Женски Градници Плус Големина, Дами Градници Поместена Беспрекорна Облека За Спиење Јога Градник Безжична

DEN 335.84
Износ

Модни Жени Завој Шупливи Спортски Елек Резервоарот Рампа Трчање Фитнес Јога Градник Карактеристики : 1.Беспрекорните Спортски Врвови го олеснуваат спарувањето со други задници или вашиот омилен резервоар или маица за што и да сакате да одите.2.Ткаенината е четиринасочна ткаенина за истегнување На најлон и ја отстранува потта и е дизајнирана да не се намалува. дајте ви одлично задржување на обликот, долготрајно comfort.3.No Дизајн На Бандажи, Мек, Растеглив и Дише. Изграден со вграден градник за дополнителна поддршка заедно со Вентилациони Панели. Двослојните Широки Ремени за Рамо го ослободуваат вашиот притисок и за ладно и удобно вклопување.4.Целогодишни градници за носење. Ќе ви се допадне начинот на кој се чувствуваат овие градници за активна облека кога ги имате.5.Спортски Градници кои обезбедуваат мобилност за тренинг и рекреативни активности и совршени за Јога, Трчање, Тренинг, фитнес. Информации за производот : Сезона : четири сезони : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Најлонска Шема : Цврст Стил : Лежерна Должина На Ракавот : Без Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Градник(Со подлога за градите)ве Молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, изберете ја големината според неа. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Големина : С Биста : 65-75см/25.59 - " Чаша : 70А/70Б/70С . Големина : м Биста : 80-85см/31,49-33,46 " Чаша : 75А/75Б/75С/70Д . Големина : Л Биста : 80-85см/31,49-33,46 " Куп : 80А/80Б/80С/75Д . Големина : XL Биста : 85-95cm/33.46-37.40 " Чаша : 85 A/85 B/85 C/80 D . Големина : XXL Биста : 95-100cm/37.40-39.37" Чаша : 90 A/90 B/90 C/95 A/95 B . Големина : XXXL Биста : 100-110cm/39.37-43.31 " Чаша : 95 C/95 D/100 A/100 B/100 C/100d Удобните Ремени за Перници обезбедуваат целодневна удобност и поддршка. Олеснување на болката во рамото благодарение на широките ремени за удобност. Плетеното истегнување на аловер обезбедува елегантно вклопување и слобода на движење. Растегливиот сатенски грб се спротивставува на возењето и ги измазнува испакнатините. Убаво шарена ткаенина се чувствува мека.

R

Им се допаѓа и на купувачите