.

.

Плус Големина Градници За Жени Мода Чипка Предна Тока Долна Облека Без Бандажи Елек Чипка Плус Големина Градник Долна Облека

Плус Големина Градници За Жени Мода Чипка Предна Тока Долна Облека Без Бандажи Елек Чипка Плус Големина Градник Долна Облека

DEN 331.04
Износ

Големина : 36 Под Биста : 65-80см/25,59-31,50" Големина : 38 Под Биста : 70-85см/27,56-33,46" Големина : 40 Под Биста : 75-90см/29,53-35,43" Големина : 42 Под Биста : 80-95см/31,50-37,40" Големина : 44 Под Биста : 85-95см/31,50-37,40" Големина : 100см/33,46-39,37" големина : 46 "под биста : 90-105см / 35,43-41,34" жени мода чипка Предна Тока Долна Облека Без Бандажи елек чипка плус големина градник долна облека карактеристики : 1. Изработени од материјали, издржливи, погодни за секојдневно носење.2. Дизајн на градник со чипка за шиење чипка, може да ја одрази вашата фигура3. Дизајнот на ременот за рамо може да се прилагоди за да биде поудобен и поудобен за носење.4. Ние градници, без разлика каква боја ќе изберете, за да ви бидат поудобни за носење.5.Ние ќе разберете дека може да се појават мали грешки во бојата.Сезони : Лето, пролет, aut, зима пол : Женски, женски повод : Секој ден, Плус големинаматеријал : Најлонстил : Секојдневен, секојдневен дебелина : стандарден тип На Појас : Фиксна лента за перење : ладно миење Раце, закачување или воздушен пакет вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Долна Облека 90% Најлон, 10% Спандекс. СОВЕТ ЗА ГОЛЕМИНА : препорачуваме да изберете големина нагоре за целодневна удобност. Ако помеѓу големини, земете ја поголемата големина. Сите брендови имаат различни водичи за големина, затоа секогаш повикувајте се на нашата табела со големини за најдобро вклопување. ЗАТВОРАЊЕ НА КУКИ и ОЧИ : за сигурно вклопување и лесно ставање и соблекување на градниците за жени безжични. Двојната спојка обезбедува сигурно вклопување за сите движења додека го прави овој удобен градник лесен за откачување. ЛЕСНО ПОМЕСТЕН УДОБЕН ГРАДНИК : чашите од пена нудат цврста поддршка дури и без жици. Нашата долна облека за компресија за жени има вградено дебели ремени за рамо, без поддршка за долна жица, во основа е беспрекорна и не се гледа. Совршено за носење под сите видови облека или соло!. УДОБНО И ИЗДРЖЛИВО : Изработено од 90% Најлон и 10% Спандекс. Дизајниран е за удобно секојдневно носење. Се чувствува толку природно што понекогаш заборавате дека го носите!. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ - СУВ ВОЗДУХ : Едноставно фрлете ги во машината за перење со вашите бои и исушете ги на ниско ниво.

R

Им се допаѓа и на купувачите