.

.

Комплет За Невестински Подвезици Роуз Долна Облека Градник Обложена Со Тантела Дами Никер Склекови Женски Градници Комплет Долна Облека За Играње Улоги Долна Обл?

Комплет За Невестински Подвезици Роуз Долна Облека Градник Обложена Со Тантела Дами Никер Склекови Женски Градници Комплет Долна

DEN 351.84
Износ

Материјал : Најлон. Како Да Се Исчисти : Ладна Вода За Миење Раце. Оваа долна облека има прилагодливи ремени за рамо и дизајн без грб. Ве молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, Изберете ја големината според неа. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Сезона : Пролет, Лето, Aut и Зима. Со Јакна Со Врат. Вклучувајќи чипка долна облека. Пакување : 1 Постави Долна Облека. Стил : Стил. Различни монитори имаат мала хроматска аберација, ве молиме не им пречи. Ве молиме внимателно прочитајте ја нашата листа со големини пред вас. со еластична вентилаторска чипка, мрежа што дише и извонредна декорација. Облечете ја оваа долна облека, уживајте во шармантен сон и имајте среќен крај. Место : Свадба Ноќ, Долна Облека Партија, Пижами, Денот На Вљубените, итн големина шема : . Големина : 75А Велика БРИТАНИЈА/Сад Големина : 34А Биста : 85см/33,46"Големина : 75Б Велика БРИТАНИЈА/Сад Големина : 34Б Биста : 88см/34,65"Големина : 75С Велика БРИТАНИЈА/Сад Големина : 34С Биста : 90см/35,43"Големина : 80А Велика БРИТАНИЈА/Сад Големина : 36А Биста : 90см/35,43"Големина : 80Б Велика БРИТАНИЈА/Сад Големина : 36Б Биста : 93СМ/36.61"Големина : 80с велика британија/сад големина : 36с биста : 95СМ/37.40"Големина : 85а велика британија/сад големина : 38а биста : 95СМ/37.40"Големина : 85б велика британија/сад големина : 38б биста : 98СМ/38.58"Големина : 85с велика британија/сад големина : 38с биста : 100см/39.37"големина : 90А велика БРИТАНИЈА/сад големина : 40А биста : 100СМ/39.37"ГОЛЕМИНА : 90Б ВЕЛИКА Британија/САД ГОЛЕМИНА : 40Б БИСТА : 103СМ/40.55"ГОЛЕМИНА : 90С ВЕЛИКА британија/САД ГОЛЕМИНА : 40с БИСТА : 105см/41.34"ГОЛЕМИНА : 95А ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД ГОЛЕМИНА : 42а БИСТА : 105см/41.34"ГОЛЕМИНА : 95Б велика БРИТАНИЈА/САД ГОЛЕМИНА : 42а БИСТА : 105см/41.34"ГОЛЕМИНА : 95Б велика БРИТАНИЈА/САД големина : 42Б БИСТА : 108СМ/42.52" големина : 95с велика британија / сад големина : 42С биста : 110см / 43.31 " со еластична вентилаторска чипка, мрежа ШТО дише И ИЗВОНРЕДНА ДЕКОРАЦИЈА. Оваа Долна Облека Има Прилагодливи Ремени за Рамо и Дизајн без Грб. Различни Монитори Имаат Мала Хроматска Аберација, Ве Молиме не Им Пречи. Ве Молиме Внимателно Прочитајте Ја Нашата Листа Со Големини Пред Вас. Како Да Се Исчисти : Ладна Вода За Миење Раце. Материјал : Најлон.

R

Им се допаѓа и на купувачите