.

.

Женски Бендо Градник Поместен Градник Без Прерамки Безшевен Бандо Цевка Врвен Градник, 3 пакет

Женски Бендо Градник Поместен Градник Без Прерамки Безшевен Бандо Цевка Врвен Градник, 3 пакет

DEN 2.33
Износ

- Материјал : изработен од ткаенина, овој дише, удобен и лесен материјал е за многу пати носење, беспрекорниот градник со лента има отстранливи влошки кои се меки и добро функционираат во обезбедувањето заштита. - Основно и лесно совпаѓање : неколку бои по ваш избор, мекиот градник е секогаш основен стил за секојдневно носење, неговата едноставна боја може добро да одговара со облеката. - Големина за избор : со добра еластичност, горниот градник со беспрекорна цевка е погоден за повеќето жени и девојки. - За обемни прилики : кога имате часови по јога, долна облека без прерамки ви дава чувство на удобност или само се совпаѓа со летни фустани, вечерен фустан и облека надвор од рамената за да присуствувате на забава и многу повеќе. - Забелешка : ве молиме отстранете ги внатрешните влошки пред миење, се препорачува рачно миење. Спенсификација : . Материјал : Спандекс. Тип На Поддршка : Жица Слободен. Тип На Ремен : Без Прерамки. Тип На Затворање : Затворање На Грбот. Боја : Како Што Покажуваат. Затворање на повлекување. Миење Раце Само. Големина Шема : . ГолеминаБиста-Должина. Една Големина68-84см/26.77"-33.85"-16см. Вклучен Пакет : . 3*Бендо Градник. Забелешка : . Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Поради различните методи на мерење, може да има 1-3 см од дозволената грешка во опсегот. Ве молиме разберете. Бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Висококвалитетен материјал, меко, дише, анти-пилинг и мазно чувство на рацете. Дизајн на чипка што дише, ве прави елегантни и стилски во лето. Еластичен и тесен дизајн, ве прави тенок и ви дава секси фигура. Ефикасно заштитете ги вашите приватни делови од гледање кога носите проѕирна облека. Прекрасен Подарок.Изненадување за љубовник, семејство или пријатели. Најдобар подарок за свадба, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Годишнината,роденденот итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите