.

.

Сејуригаока Секси Длабоко V Гроздобер Притисни Градник Долна Облека Поставува Гроздобер велур костими за капење

Сејуригаока Секси Длабоко V Гроздобер Притисни Градник Долна Облека Поставува Гроздобер велур костими за капење

DEN 319.20
Износ

Големина : С, М, Л. Боја : жолта, јаспис. Стил : Мода, Секојдневен. Материјал : Органски памук, кадифе. Што Ќе Добиете : 1 x моден градник во собата. Има 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 1 инч = 2,54 см. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Секси Длабоко V Гроздобер Притисни До Градник Долна Облека Поставува Гроздобер велур костими за капење.

R

Им се допаѓа и на купувачите