.

.

Лолмот Жени Во Долна Облека Дами Градници Без Челичен Прстен Предна Тока Голема Големина Доење Прилагодлив Градник За Собирање Градници За Нега

Лолмот Жени Во Долна Облека Дами Градници Без Челичен Прстен Предна Тока Голема Големина Доење Прилагодлив Градник За Собирање

DEN 0.67
Износ

МОЌНИ ПРОШИРЕНИ РЕМЕНИ : Моќните еластични ремени обезбедуваат вашите девојки да останат на место и да го намалат копањето во рамото за целодневно носење, додека меката, 4-насочна ткаенина за истегнување обезбедува убаво измазнување на грбот.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-2 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Што добивате : Градник ОД 1 ПАРЧЕ ЧУВСТВОТО : ткаенина за гушкање На Телото за престој. ПРИЛИКА : овој градник со вкрстени ремени е совршен за јога, теретана, вежбање, трчање, фитнес и секојдневно носење. Не избелувајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите