.

.

Бали Жени Еден Мазен У Мазнење И Прикривање Градник, Стил DF3W11

Бали Жени Еден Мазен У Мазнење И Прикривање Градник, Стил DF3W11

DEN 2.67
Износ

За мазен изглед под облеката, изберете Еден Мазен У градници. Решете ги страничните и задните испакнатини и бидете сигурни дека нема шоу! Решете ги страничните и задните испакнатини и бидете сигурни дека нема шоу!. Вграден удобен дизајн за мазен грб и ремени за останување на место. Свилени мазни, беспрекорни чаши и грб за елегантен изглед. Прикривање ливчиња за скромност и обликување. Рамни, прилагодливи удобни ремени за рамо. Целосна покриеност за удобност и вклопување. Земја на Потекло : Виетнам. Материјал Од Ткаенина : Чаша, Грб, Централен Појас : 80% Најлон, 20% Спандекс. Центар Појас Поставата : 100% Најлон. Облоги За Чаши : 100% Плојестер. Чаша Рампа : 100% Полиуретанска пена.

R

Им се допаѓа и на купувачите