.

.

Јуелијанкси Женски Удобност Лесно Наредени Беспрекорен Безжичен Триаголник Бралет Градник

Јуелијанкси Женски Удобност Лесно Наредени Беспрекорен Безжичен Триаголник Бралет Градник

DEN 3.33
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Под Биста : 58см/22,83" Должина : 20,5 см/8,07" Должина На Ременот За Рамо : 30см/11,81" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Под Биста : 62см/24,41" Должина : 21,5 см/8,46" Должина На Ременот За Рамо : 30см/11,81" Големина : Л 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 ПОД биста : 66см/25.98" должина : 22.5 см/8.86" Должина на ременот За рамо : 30см/11.81" големина : xl Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 ПОД Биста : 70см/27.56" должина : 23.5 см/9.25" Должина На Ременот за рамо : 30см/11.81" Женска УДОБНОСТ ЛЕСНО наредени БЕСПРЕКОРНИ Безжични триаголни Бралетни карактеристики : квалитетен материјал крие назад масни градници за жени изработени ОД врвно оценета ткаенина кои нудат најдобро Искуство Во Обликувањето, градниците за склекови за жени имаат одлична поддршка ЗА да обезбедат природен ЕФЕКТ НА СКЛЕКОВИ. Прилики Чумбо градник филифит вајање подигнување сра погоден за секојдневна употреба, подобрување на држењето на телото, обликување на горниот дел од телото и носење под фустан за да ја покажете вашата секси фигура. Длабокиот градник за чаши ги крие маснотиите во грбот. Широки Прилагодливи Ремени длабокиот градник за Чаши ги крие маснотиите во грбот опремени со дџустливи проширени ремени, може да го намали притисокот и да ве боли на рамената, исто така одговара на жените со плус големина.Целосен градник За покривање на грбот Моден градник за длабоки чаши за да ги скриете маснотиите на грбот и страните, ќе ви помогне да го поправите држењето на телото и да го обликувате горниот дел од телото. Мекиот и Удобен градник За Длабоки чаши ги крие масните градници за жени со вградена облека за обликување нема да се тркалаат со страничните прачки, ткаенината, многу мека за вашата кожа, удобна за целодневно носење. Сезона : Лето, Пролет, Aut,Зима Пол : Женска Пригода : Сексиматеријал : Полиестерзиза : Големина : Лежерно, Секси Како Да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Долна Облека Length S483458cm/22.83"20.5 cm/8.07"30cm/11.81"M6103662cm/24.41"21.5 cm/8.46"30cm/11.81"L8123866cm/25.98"22.5 cm/8.86"30cm/11.81"XL10144070cm/27.56"23.5 cm/9.25"30cm/11.81"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34под Биста : 58см/22,83"Должина : 20,5 см/8,07"Должина На Ременот За Рамо : 30см/11,81"Големина : МУС : 6УК : 10ЕУ : 36ундер Биста : 62см/24,41"Должина : 21,5 см/8,46"Должина На Ременот за Рамо : 30см/11,81"Големина : ЛУС : 8УК : 12ЕУ : 38под Биста : 66см/25,98"Должина : 22,5 см/8,86"Должина На Ременот за Рамо : 30см/11,81"Големина : XLUS : 10 UK : 14eu : 40под биста : 70см/27,56"должина : 23,5 см/9,25"должина на ременот за Рамо : 30см/11,81" КАРАКТЕРИСТИКИ : женски ТАНКИНИ костими ЗА КАПЕЊЕ, костими за капење пријатели, женски танкини костими За капење, женски заштеди костими за капење, Женски Костими За Капење Танкини, женски КОСТИМИ ЗА капење ТАНКИНИ, Женски Костими За капење Танкини Со добра еластичност на дното, прилагодливи ремени за рамо, мека мазна ткаенина. Брзо сушење за одржување на најдобрите услови внатре и надвор од водата. Сезона : Пролет, Лето ,umn Fall Повод : Погоден За пливање, сурфање, нуркање, нуркање, подводна работа или други спортови на вода. Убаво е и за забави во базен, клубови на плажа, забави на плажа. Редовно Миење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите.

R

Им се допаѓа и на купувачите