.

.

Класична класична серија Tornado - Кула - на - прозорец страничен панел - Нема напојување - црна, црвена - USB аудио

Класична класична серија Tornado - Кула - на - прозорец страничен панел - Нема напојување - црна, црвена - USB аудио

DEN 2079.84
Износ

CARDMAX Класична серија Торнадо - Кула - АТКС Клучни карактеристики и придобивки : Стилски страничен панел. Предните монтирани USB 2.0 и аудио порти лесна пристапност до вашите уреди. Над предводениот вентилатор од предниот панел од 80мм ги лади вашите хард дискови. Статус на сина LED моќност. Огромен вентилатор за заден издув од 120мм циркулира топол воздух низ целата шасија. Голем ентериер за матични плочи до 10 "x 12" и отворен работен простор.

R

Им се допаѓа и на купувачите